setrms.com.tr

Sayfa Puanı: 10.0
Durum: Aktif

Firma Bilgileri

Ürün Kategorileri

Firma bilgileri
0212520355
online@setrms.com.tr
Fatih / İstanbul Fevzi Paşa Cad. 53/A
tesettür giyim
Ürün kategorileri

setrms.com.tr ne kadar güvenilir?

10.0

Sayfa Puanı

10.0

Sayfa Puanı

setrms.com.tr şikayet et / tavsiye et

Ankara Kızılay İzmir Cd abiye aldım altı kısaltmak icintadilata yapın dediğimde etlik şubesi yonlendirdiler kizilay da kendim terziye götürdüm ücretini kendim ödedim hakimi helal etmiyorum tadilat yapilmiyacaksa belirtilsin
Ruken 2019-08-31

Kullanıcı adı:
E-posta:
Mesajınız:

Diğer sayfalaradaki kullanıcı yorumları

Ya bu ne be 02.09.2019 tarihinde elbise iadesi yaptım ama bi türlü modamerve ulaşmadı nedir ya bana 16.09.2019 da elinize ulaşur denildi ya sürekli bilgilerimi istiyorlar ama icraat yok ürün şu gün gelir yok bugün yok ürün daha elimize ulaşmadı ürünü iade yerine artk paramı istedim pazartesi denildi yeter gerçekten acalem olmazsa bu kadar peşine düşmem direk hukuk yoluna başvururdum lütfen duyun ve yardımcı olun bilir kişiiiiii
Ceyhan işkar

Son derece ilgililer. Her soruya anında cevap veriyorlar. Fiyat performans olarak bence efsane :)
Sevban güveli

Sattıgınız ürün berbattı. Görseldekiyle uzaktan yakından hiç ilgisi yoktu. Aldığınız para haram olsun
Mgokce

Berbatsınız adınız batsınnn size dava açacam en sonunda nasıl müşteri hizmetleri telefonlarına cvp vermezsiniz nasıl insanları mağdur edersiniz !!!!!
Rotinda.

(d73f01014499 )Siparişimi iptal etmek istiyorum
basema

Biraz geç oldu ama paramı iade ettiler
Suna çelikcan

Çok memnun kaldığımız 2 gece geçirdik. Huzur dolu bir tatildi, odalar çok lüks olmasa da yeterli temizliğe sahipti. Otelin konumu, denizi, yenilen yemeklerin bir çoğunun otelin içerisindeki bahçeden toplanılarak yapılması en sevdiğimiz detaylardandı. Çalışanlar çok kibar ve yardımseverdi. Aşçıların eli çok lezzetli olduğundan dışarıda yemek yeme gereği duymadık. Özellikle Sabri Bey'e çok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
sedat

Aldığım ürün gelmedi ödediğim paradan oldum guvenim kalmadi cok pismanim
Zeynep ozkan

8 gün oldu siparisim hala elime ulaşmadı lutfen geri dönüş yapin yardimci olun
Fidann

İyi günler kolay gelsin. aysesolsu@hotmail.com kullanıcı adresiyle ve 729834 sipariş kodlu ürünümüzü yaklaşık mayıs ayı içerisinde satın aldık ancak henüz elimize geçmedi ve artık çok sıkılmaya başladım.Nedir yani aradan yaklaşık 3 ay geçti ve ürün hala gelmiyor. Altın işleme filanmı yapıyorsunuz bu kadar uzun sürmesi tamamen saçmalık sonrada taraftardan alışveriş bekliyorsunuz destek bekliyorsunuz. Resmen karşınızdakini hiçe sayıyorsunuz. Unutmayın sakın bu kulübün en birinci en önemli silahı taraftarıdır, çok acil dönüş bekliyorum!!!
ali