kargilimobilya.com.tr

Sayfa Puanı: 0.4
Durum: Aktif

Firma Bilgileri

Ürün Kategorileri

Firma bilgileri
Ürün kategorileri

kargilimobilya.com.tr ne kadar güvenilir?

0.4

Sayfa Puanı

0.4

Sayfa Puanı

kargilimobilya.com.tr şikayet et / tavsiye et

Henüz bu web sayfasına ait yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz ekleyin..
Kullanıcı adı:
E-posta:
Mesajınız:

Diğer sayfalaradaki kullanici yorumlari

yabancı firma iletişim kurulamıyor
Haknaydn

Iletişim çok kötü. Siparişler ortada yok sakın alışveriş yapmayın
Suedanur Ezirganlı

Mrba, whatsapp yok mu?
anonim

Her aradığımda çok kibar ve iletişimi süper arkadaşlar, herkese tavsiye ederim. Her soruma ve sorunuma anında cevap vererek 10 Yıldız almayı hak ediyorlar, ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Zeynep

1790 tl lik ürünü 1060 tl olarak internete ilan verip dikkatleri sayfanıza çekiyorsunuz daha sonra iletişime geçip sipariş için işleme geçmek istediğimizde yanlışlık olmuş fiyat bu deniyor amaç ne anlamadım ama tam bir güvensizlik uyandırıyorsunuz
MEHMET

barcin.com adresinden aldığım 191021336010 nolu sipariş indirimde idi. Siparişimi alalı 6 gün oldu, 6 gün sonra siparişimi iptal ettiklerini fiyatı sebebi ile tedarik yapamayacaklarını bildirdiler.  Tamamen Kalitesiz ürün satışı ve  müşteri memnuniyeti , hayır tedarik edemiyeeksin madem sitenizde neden var . bakalım bu kadar sorumluluk sahibi bir şirket geri ödemeyi ne kadar sürede yapacaklar.  Ayrıca firma hakkında alış veriş yaparken tekrar tekrar düşünülmesinde fayda var. 
korhan İ.

bursa zafer mağazadan bir ayakkabı aldım numarası yoktu cumartesi aldım pazartesi gelcek dediler pazartesi ayakkabı gelmiş ayakkabı aynı deyil yeşil bağcık yerine kahve bağcık bağcıkyerlerine zımbayok sonrada mağazamudurü diyorki bir bağcığamı takıldın zımbayamı takıldın özürdilemek yerine bizi kovmaya çalışıyor yanlış gelen siparişten ve yaklaşımdan dolayı ayakkabıyı istemiyorum paramıniyadesini istiyrum
nihat yılmaz

Faturanın fotokopisini yollamışlar. İki hafta destek sisteminde beklettiler. Müşteri hizmetlerinden yemediğimiz laf kalmadı. 2. haftanın sonunda iade süreniz doldu dediler. Kurumsal firma alışverişlerinde sıkıntılı firma. Tavsiye etmiyorum.
Salih yıldırım

Amazondaki telefonun aynısını bir buçuk katına satıyorlar. Daha çok beklersiniz.

Bilet iptali ve değişikliği konusunda sıkıntılılar, hatalı isim yamamızdan dolayı bilet yandı. 3 kuruş ucuz ama kalite baya düşük.